yumurta dondurmaÇocuk sahibi olmak her kadının doğal hakkıdır...

Evlenme ve çocuk doğurma ileri yaşlara ertelendikçe, veya kanser tedavisi öncesi yumurtaların zarar görmeden önce ileride kullanılmak üzere saklanması gerekebilir.

Yaşınız henüz genç olsa da yumurta reserviniz azalmış olabilir.

Henüz baba adayınız yok ve gelecek için endişeniz varsa yumurtalarınızı saklatmak sizin için kurtarıcı olabilir.

Yumurta reserv tayini yaygın olarak iki yöntemle tespit edilebilir.

Yaptıracağınız basit bir ultrasonografi ile yumurta sayınızı öğrenebilirsiniz. Bu yöntemi adetinizin ikinci günü yaptıracağınız Estradiol ve FSH hormon sonuçları ile desteklemekte fayda vardır.

İkinci olarak (adetinizin herhangibir günü  yaptırabileceğiniz) Anti-Müllerian Hormon (AMH) seviyesi size çocuk sahibi olabilmek için ne kadar zamanınız olduğu hakkında kuvvetli bilgi verecektir. 35 yaşın altında normal AMH seviyesi 1.5 - 4.0 ng/ml olarak kabul edilmektedir. 0.8 ng/ml seviyesinin  altında ise tüp bebek başarısında ciddi sıkıntılar başlamaktadır.

Uzun yıllardır embriyo ve sperm dondurma başarıyla uygulanabiliyorken yumurta dondurma konusunda sıkıntılar yaşanmaktaydı.

Son yıllarda dondurma solusyonları ve bunları kullanma tekniklerindeki gelişmeler sonucunda artık yumurta dondurma tecrübesi yüksek olan merkezlerde çok başarılı sonuçlar alınmaktadır.

tüp bebek kıbrıs tedavi embriyo kıbrıs tüp bebek tedavisi yumurta infertilite genetik gebelik transfer sperm kısırlık aşılama hastane lefkoşa donasyon cinsiyet seçimi Mikroenjeksiyon tüp bebek merkezi doktor tayini yumurta donasyonu

oneri

Kıbrıs Tüp Bebek Hastanesi

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları (2018)

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Fiyatları

Kıbrıs'ta modern tüp bebek hastanesi koşullarında alanında başarılı ve uzman doktor aynı zamanda en uygun fiyatlarla tüp bebek tedavisi. 0548 880 80 48