kibris ivf hastaneKıbrıs Tüp Bebek Merkezimiz; personelinden, kullanılan tüm cihaz ve ekipmanlara kadar, en son tıp teknolojisi dünya standartlarında kurulmuş bir hastanedir. Kıbrıs'ta sadece bizde bulunan çok özel cihazlar ile özellikle tüp bebek ve gebelik süreci boyunca tanı ve tedavi yöntemleri kusursuz derecede yapılabilmektedir. Tüp Bebek Hastanemiz çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerimizi maddi ve manevi olarak, ekonomik açıdan bütçelerini sarsmayacak şekilde bir fiyat politikası oluşturduk. Ayrıca değerli anne adaylarımızın, tüp bebek tedavisi boyunca rahat ve konforlu şekilde geçirebilmesi için maksimum seviyede tüm gerekli önlemleri de almış bulunmaktayız.

Tüp Bebek Merkezimizin averaj olarak gebelik oranına bakıldığında 88.2% olarak kayıt altına alınmıştır.

Ayrıca alanında deneyimli ve akademik kadromuz tedavi süresi boyunca sürekli olarak sizleri bilgilendirip, POZİTİF ENERJİLERİ ile daima yanınızda olacaktır...

Aklınıza takılan her türlü soruyu bize sormaktan çekinmeyiniz!

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Hastanemizde çok uygun fiyatlarla tüp bebek tedavisi, genetik tani ve cinsiyet seçimi gibi birçok hizmeti hassas bir şekilde sunuyoruz.

Eğer Kuzey Kıbrıs'ta Tüp Bebek istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz, uzman doktor ve ekibimiz sizin herzaman yanınızda olacaktır!

KKTC Tüp Bebek Hastaneleri içerisinde en temiz ve en yüksek gebelik başarısı için, tüp bebek uzmanımız sizin yardımınıza hazır.

Kıbrıs'ta tüp bebek deneyen, yaptıran veya yaptırmak isteyen hastalar için her zaman akıllarını meşgul eden konu tüp bebek fiyatlarıdır. Öncelikle şunu söylemek gerekirse, Tüp bebek merkezimizde son derece titizlik ve profesyonel açıdan bir tedavi şeklide uyugunlanmaktadır. Aile bireyleri öncelikle tüp bebek testlerinden başarıyla geçtikten sonra işlemlere başlanmaktadır.

Fiyatlarımız diğer tüp bebek merkezlerine baktığınızda daha uygun ve hesaplı olduğunu hemen anlayacaksınız. Fiyatlarımız için lütfen bize iletişim formu veya telefon numaramızdan ulaşın.

Amacımız çocuk sahibi olmak isteyen bireylerin hayallerini geçeğe dönüştürerek onlar mutlu etmektir.

tüp bebek kıbrıs tedavi embriyo kıbrıs tüp bebek tedavisi yumurta infertilite genetik gebelik transfer sperm kısırlık aşılama hastane lefkoşa donasyon cinsiyet seçimi Mikroenjeksiyon tüp bebek merkezi doktor tayini yumurta donasyonu

oneri

Kıbrıs Tüp Bebek Hastanesi

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları (2018)

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Fiyatları

Kıbrıs'ta modern tüp bebek hastanesi koşullarında alanında başarılı ve uzman doktor aynı zamanda en uygun fiyatlarla tüp bebek tedavisi. 0548 880 80 48