• 08
  Merkezimiz
 • tup bebek
  Tüp Bebek Tedavisi
 • yumurta donasyonu
  Yumurta Donasyonu
 • sperm donasyonu
  Sperm Donasyonu
 • cinsiyet secimi
  Cinsiyet Seçimi
 • yumurta dondurma
  Yumurta Dondurma
 • sperm dondurma
  Sperm Dondurma
 • pgd
  Genetik Tanı (PGT)
 • asilama
  Aşılama
 • tese
  TESE / Mikro TESE
 • cip bebek
  Çip Bebek
 • tup bebek tedavi sureci
  Tüp Bebek Tedavi Süreci

icsi20 yıla yakın birikim ve tecrübe ile tüp bebek kliniğimize müracaat eden tüm anne adaylarını mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağladık. Prensiplerimiz doğrultusunda Kıbrıs Tüp bebek merkezimizde yapılan tüm işlemlerde aile bireylerinin kimlik vs. bilgileri tamamen saklı tutulmakta, bu prosedür altında yapılan tüm tup bebek işlemleri saklı tutulmaktadır.

Anne adayı olmak isteyen bireylerin, gebelik ve ardından çocuk sahibi olması ve özellikle sağlıklı bir çocuk dünyaya getirmesi bizim en öncelikli prensibimizdir.

Uzman Tüp Bebek Doktoru Tolga Tuna, tüm samimiyeti ve içtenliğiyle hastaların her türlü soru ve görüşlerini değerlendirip, tüp bebek tedavisi boyunca her türlü konuda bilgilendirmektedir.

Eğer çok fazla deneme yapıp, ardından başarısızlıklardan dolayı kendinizi kötü ve çaresiz hissediyorsanız, hiç merak etmeyin; 20 yıldır 10binin üzerinde hastalardan edindiğimiz tecrübeler sayesinde, kolay bir şekilde gebe kalmanızı sağlayabilir, sağlıklı bebek veya bebekler dünyaya getirebilirsiniz. Kıbrıs 'taki en modern ve teknolojik tüp bebek merkezimiz sayesinde tüm tanı işlemleri kusursuz seviyede yapılıp, tedavi boyunca stressiz ve konforlu bir yaşam sağlamanıza olanak sağlıyoruz.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezimizin fiyatlarına gelecek olursak, tedavi işlemlerine göre farklılık gösterdiğinden eğer iletişim formu veya telefona bize ulaşabilirseniz, sizi hemen bilgilendirebiliriz.

Kıbrıs tüp bebek merkezimizi mutlaka ziyaret edin, merak etmeyin, pişman olmayacaksınız!

kibris tup bebek deneyenlerTüp bebek merkezimizde tedavi için uzman doktorumuzla görüşmek üzere merkezimize başvurduğunuz zaman, sizlere fiziksel ve duygusal olarak fedakarlık gerektiren birçok test uygulanmaktadır. Öncelikle size ve eşinize yapılmış olan tetkik ve tedavileri araştırırız. Bu sayede hem nedene yönelik bir fikir edinilir, hem de aynı tetkiklerin tekrar yapılmasına engel olunur.

Tüp bebek tedavisinin ilk seansında özellikle çiftlerin birlikte katılması ve durumun değerlendirilmesi tedavi açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Kıbrıs'ta Tüp bebek tedavisinin aşamalarından ilki olan önemli testlere başlanır ve asıl sorunun nedeni/nedenleri araştırılır. Eğer kadının tüp bebek tedavisinden önce yapılması gereken bir durum söz konusu ise bu konu değerlendirilmeye alınır. Doğumsal rahim sorunları, miyomlar, polipler ve sinesi histeroskopi ya da laparoskopi operasyonu ile tedavi edilir.

Tüp bebek tedavisi düşünen, denemek veya yaptırmak isteyen isteyen çiftlerin en çok kafalarında soru işareti olan konu ise; Tüp bebek fiyatlarıdır. Tüp bebek fiyatları tıpkı tedavide olduğu gibi çocuk sahibi olmak isteyen bireylerin sağlık durumu ve tedavi olunan tüp bebek merkezinin özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir.

Bizim fiyat politikamız oldukça esnek ve bütçenizi sarsmayacak şekilde tüm diğer tüp bebek merkezlerinden daha uygundur.

Kıbrıs'ta Tüp Bebek Hastanemizde uzman doktorumuz Tolga TUNA' yı ister 0548 880 80 48 nolu telefonla arayıp bilgi alabilir veya iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

tup bebek doktoru tolga tuna

Kuzey Kıbrıs denilince birçok tüp bebek merkezi çok yüksek başarı oranları vs. vermektedir. Bu konuda siz değerli aile bireylerinin çok dikkatli olması gerekiyor. Çünkü başarı oranlarından çok kaliteye odaklanmanız gerekmektedir. Özellikle aşağıdakilere daha çok dikkat edilmesi gerekmektedir.

Hastane Şartları (Kurumsal, hijyen ve temizliği, modern ve son teknolojiye sahip ekipmanlar...)

Ekibin Önemi (Doktorundan, embriyoloğuna, psikolog danışmanından hemşiresine kadar) Tüp Bebek tedavisi tam bir ekip işidir. Bir kişinin işini aksatması tüm tedavi sürecini olumsuz yönde etkileyecektir.

Tecrübe ve Referanslar; Tüp Bebek Doktorlarının mutlaka biyografisi detaylı bir şekilde incelenip, geçmişteki tecrübe ve referansları göz önünde bulundurulmalıdır.

Fiyat / Başarı Oranı / Kalite; Kıbrıs'taki çoğu Tüp Bebek Merkezi'nde fiyatlar tamamen kendi idari personelin verdiği bütçe ile planlanmıştır. Yani sabit bir fiyat politikası yoktur. Ama şunu söyleyebiliriz ki, Tüp Bebek Merkezimizde fiyat politikası Avrupa ülkelerinin tüp bebek fiyatlarının neredeyse %70'in altında, ayrıca tedavi öncesi bulunduğunuz şehirde ilaçların nasıl kendi kendinize kullanılacağını anlatıp, fiyat konusunda mümkün olduğunca daha ekonomik ve bütçenizi sarsmayacak bir politika izliyoruz.

Alanında uzman doktorumuz Op.Dr. Tolga TUNA, size tüp bebek tedavi süresince her türlü sorularınızı cevaplayacak, merak ettiğiniz daha bir çok konuda size yardımcı olacaktır.

Tüp bebek ücreti

Tüp bebek riskleri

Kıbrıs tüp bebek

Yumurta donasyonu nedir

Tüp bebek kıbrıs

Lefkoşa tüp bebek merkezi

Devamını oku: En Başarılı Tüp Bebek Doktorları ve Merkezleri

kibrista tup bebek yaptiranlar

Değerli aileler, biliyorsunuzki günümüzde artık biçok etkenden dolayı çocuk sahibi olamama durumu yaşanmaktadır. Normal olarak karşılanan bu durumda, maalesef aile ilişkilerini ciddi anlamda etkileyecek bir çok neden ortaya çıkmaktadır.

Hiç moraliniz bozulmasın, işte biz bu yüzden Kıbrıs'taki Tüp Bebek Merkezimizde averaj olarak %70-80 başarı oranını yakalayıp,  birçok aileyi çocuk sahibi yaparak, sevindirdik.

Tüp Bebek Merkezimizde tedavi gören hiçbir hastamızın kişisel bilgi, iletişim, fotoğraf vb. bilgileri kesinlikle dışarıdan hiçkimseyle paylaşılmaz!

Tedavi hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Tüp bebekte son yenilikler

Tüp bebek merkezleri başarı oranları

Tüp bebek merkezi

Tüp bebek

Tüp bebek yumurta dondurma

Kısırlık tedavisi

Tüp bebek aşılama

Devamını oku: Kıbrıs'ta Tüp Bebek Yaptıranlar

doktor tolgatuna tup bebekKıbrıs'taki Tüp Bebek Kliniğimizde uzman doktor, ekip ve hastanemizdeki son teknoloji cihazlar ile Yumurta Nakli artık çok kolay!

Türkiye ve Avrupa'daki tüp bebek merkezlerine bakıldığında verdikleri standart fiyatların çok çok altında bütçenizi sarsmayacak şekilde Tüp Bebek Tedavisi ve Yumurta Donasyonu işlemlerini başarıyla yapıyoruz.

Tedavinizi yaptırmadan önce ücretsiz olarak danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yumurta donasyonu fiyatları

Kıbrısta tüp bebek merkezleri

Yumurta bagisi

Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi

Magosa tüp bebek merkezi

Tüp bebek embriyo transferi

Tüp bebek transferinden sonra

Yumurta nakli fiyatları

Devamını oku: Yumurta Donasyonu Fiyatları

kibris tup bebek fiyatlarKıbrıs'ın en donanımlı Tüp bebek Merkezimizde, çocuğu olmayanların büyük oranda çocuklarına kavuşmalarını sağlıyoruz. Aynı zamanda genetik olarak da testlerini yapıp, bir sorun olup olmadığını da kontrol ediyoruz. Bu yüzden sürekli düşük yapanlarda, aileden bir hastalığı olup olmadığı ve bu hastalığın çocuğa geçmesi istenmediği durumlarda, hasta bir çocukları olduğu için aynı çocuğa ilik ya da organ vermek için aynı doku grubundan çocuk yapılması istendiği durumlarda bir tedavi yöntemidir.

Tüp bebek tedavisi yapıldıktan sonra oluşan bebeklerden 3ncü veya 5nci gün hücre alınıp o hücrenin hastalığı veya bozuk geni taşıyıp taşımadığı ayrıca hangi doku grubundan olduğu tespit edilebilir. Böylelikle istenilen embriyo transfer edilip, tüm hastalıkların bebeğe bulaşması önlenebilir veya istenilen doku grubundan bir çocuğun doğması sağlanabilir.

Tüp bebek tedavisi ne kadar

Kıbrıs yumurta donasyonu fiyatı

Tüp bebek ne kadar

Tüp bebek genetik

Yumurta bağışı

Kıbrıs en başarılı tüp bebek merkezi

tüp bebek merkezleri kıbrısta

Devamını oku: Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Fiyatları

tup bebekcikÇağımızın hastalığı kısırlık (infertilite). Yani çiftlerin çocuk sahibi olamama durumu.

Maalesef günümüzde artık çiftlerin yaklaşık %15-20' si istedikleri zaman çocuk sahibi olamıyor. Bu yüzden çiftler çoğunlukla tüp bebek tedavisine yöneliyor.

Am tabii ki hepsine tüp bebek yapılmıyor. Çünkü bir bölümü basit tedavilerle çocuk sahibi olabiliyor. Ama tedaviler sonucunda olumlu sonuç alamayan çiftlerin bir kısmı ise tüp bebek merkezlerine başvurup, tüp bebek için tedavi olmak zorunda kalabiliyor.

Op.Dr.Tolga TUNA

Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı

 

Kıbrısta tüp bebek merkezleri

Yumurta nakli ile hamile kalanlar

Tüp bebek en iyi doktor

İlk tüp bebek

KKTC Özel tüp bebek merkezleri

Tüp bebek merkezi kıbrıs

Devamını oku: Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri

5 Adımda Bebek Sahibi Olun

 • 1 iletisim konaklama

  İletişim, Bilgi, Ulaşım ve Konaklama

  Tedaviye hazırlanırken öncelikle, ilaçları kendi kendinize nasıl yapacağınız öğretilmekte ve tedavinize bulunduğunuz şehirde başlamanız sağlanmaktadır.

  Ayrıca uçak biletinizden, otel konaklamanıza kadar tüm herşeyle biz ilgilenelim. Biz sizler için çalışırken, Kıbrıs'ta güzel bir tatil keyfi yaşayın. Anılarınızda keyifli ve konforlu bir tatil macerası kalsın...

  tolga tuna tup bebek asama

  1-3 Gün
  7-9 Gün
  2-4 Gün
  2-5 Gün
  14 Gün
 • 2 yumurta gelisimi

  Yumurtalıkların Uyarılması ve Yumurta Gelişiminin Takibi

  Tüp bebek tedavisinde başarı şansı; kadın yumurtalıklarında çok sayıda yumurta üretilmesine bağlıdır. Bu nedenle, daha önce belirtilen ilaçlarla kontrol altında tutulan yumurtalıklar, yumurta gelişimini uyaran ilaçlar ile uyarılır. Bu ilaçlar cilt altına veya kas içine yapılan iğnelerdir.

  Yumurtalıkların uyarılması ilaçlar vasıtasyıla yaklaşık 10 gün sürer. Bu süreç içerisinde yumurta gelişiminizin takibi için birkaç kez kontrol edilmeniz gerekmektedir. Ultrason cihazlarıyla kontroller yapılır. Eğer gerekli duyulduğunda kanınızda hormon düzeylerine bakılıp ilaçlarınızın doz ayarlaması yapılır.

 • 3 yumurtalarin toplanmasi

  Yumurtaların Toplanması

  Yumurta gelişiminin kontrolü esnasında, yeterli miktarda yumurtanın olgunlaştığı tespit edildiği gün, yumurtaların en son gelişim süreci tamamlamak üzere hCG (human chorionic gonadotropin) enjeksiyonu yapılır. Yumurtaların toplanması bu son ilaç enjeksiyonundan sonraki 36. saate programlanır.

  Yumurtaların toplanması sırasında sakinleştirici, uyku verici ilaçlar verilebileceği gibi işlem tümüyle anestezi altında da gerçekleştirilebilir. İşlem, yumurta gelişim takiplerinizde yapılan vajinal ultrasonografi uygulamasına benzer. Tek farkı vajinal ultrasonografi aletine bağlı bir iğnenin vajenden geçirilip yumurtalıklarınızın içerisindeki yumurtaları toplamasıdır. İşlemin süresi ortalama 30 dakikadır. Sperm hücreleri ile dölleme işlemi yumurtaların toplandığı gün gerçekleştirilir. Yumurtaların toplanmasını takiben 2-3 saatlik dinlenmenin ardından çift hastaneden taburcu edilir.

  Bu aşamalardan sonra kullanılacak ilaçlar konusunda çifte bilgi verilir.

 • 4 laboratuvar islemleri

  Laboratuvar İşlemleri

  Yumurtaların toplanmasından bir gün sonra, yumurtalardan kaçının normal şekilde döllendiği konusunda çifte bilgi verilir.

  Normal olarak döllenen yumurtalar laboratuvarda 2 ile 5 gün arasında izlenerek, uygun görülen zamanda, aralarında en kaliteli olanlar belli sayıda seçilerek anne rahmine geri yerleştirilirler.

  Yerleştirme işleminin ne zaman gerçekleştirileceği konusunda çifte bilgi verilir.

 • 5 embriyo transferi

  Embriyo Transferi

  Transfer işlemi öncesinde çifte transfer edilecek embriyo sayısı ve kalitesi konusunda bilgi verilir. Transfer işlemi, çok basit bir muayene işleminden farksızdır. Herhangi bir anesteziye gerek duyulmaz. Transfer öncesi tek istenilen anne adayının su içip idrar torbasını bir miktar doldurmasıdır. Çünkü transfer işlemi ultrasonografik gözlem altında yapılmakta ve bunun için de idrar torbasının bir miktar dolu olması gerekmektedir. Transfer işlemi sırasında, embriyolar ile yüklenmiş olan bir kateter vajenden ve rahim ağzından geçirilerek rahim içerisine yerleştirilir ve embriyolar rahim içerisine bırakılır. Eğer yerleştirme işleminden sonra geride iyi kalitede embriyo veya embriyolar kalmış ise çiftin onayı alınıp bu embriyolar ileride kullanılmak üzere dondurulup saklanır.

  Transfer sonrası 3-4 saat hastanede dinlendikten sonra çift evine yollanır ve kadının o günü dinlenerek geçirmesi istenir. Gebeliğin gelişimini desteklemek için progesterone, estrojen ve/veya HCG takviyesine yumurtaların toplanmasından veya embriyoların transferinden sonra başlanabilir. Tedavinin sonucunu, transferden 14 gün sonra yapılan gebelik testi ile öğrenmek mümkündür. Eğer testiniz olumlu çıkarsa 3 hafta sonra bebeğinizin kalp atımlarını gözlemek için ultrasonografi randevusu verilir.
 • "Dr. Tolga Bey çok kibar ve alanında deneyimli birisi, diğer personelde benimle çok ilgili ve alakalı oldu. Hastane ortamı sessiz ve temiz, ayrıca fiyatları da çok uçuk değil, ilk denememde hamile kaldım.

  Hastane ekibi ve eşimin manevi destekleriyle bu sancılı ve zor süreci çok kolay bir şekilde atlattım.

  Hayalim tam anlamıyla gerçek oldu. Aslı bebeğimizi bize kazandırdığı için ben ve eşim tüm ekibe teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz."

 • Normal yollarla maalesef çocuk sahibi olamadık. Birkaç tanıdığın tavsiyesiyle Tolga hocamla tanıştık. İlgisi, güleryüzü ve sempatik tavırlarıyla ailecek hayranlığımızı kazandı.

  Kendisine güvenip tedaviye başladık, eşim şu an 7 haftalık hamile üstelik ikiz bebek babası olacağım, çocuk özlemi çeken herkese Dr. Tolga Bey'i tavsiye ediyorum. Bu vesileyle bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum....

 • Bitmek üzere olan evliliğimi ve hayatımı sizin sayenizde kurtardım. Tüp Bebek tedaviniz sayesinde tam 5 yıldır çektiğim bebek hasretim sonra erdi.

  Size sonsuz teşekkür ederim. Kızım, kocam ve ben size duacıyız.

  Herkese sizi tavsiye edebileceğim...

 • Hocamızdan çok memnun kaldım. Teşhis konusunda net ve hızlı olması etkiledi beni.

  Nasıl tedavi yol izleyeceği hakkında detaylı olarak bilgilendirdim. Hastasına davranış şekli çok ilgili ve samimi. Herkese tavsiye ederim hocamızı...

 • 1 ay önce yine bu sitede görüp randevu aldığım, işinde son derece profesyonel aynı zamanda insana rahatlık veren, samimi ve pozitif bir doktor.

  Açıkçası doktor seçmek konusunda çok titiz bir insan olduğum için bazen gideceğim alanda ki doktorları aylarca araştırdığım olur. Fakat bu sefer kendime, sadece siteyi açıp bana en güler yüzlü gelen doktoru seçeceğim dedim. Sanırım Allah yardım etti ve en doğru seçimi yaptım.

  Tolga Bey'e 1 ay önce bebek hayaliyle başvurdum ve bugün hamile olduğumu öğrendim. Her şey o kadar hızlı gelişti ki kesinlikle yaydığı enerjinin hastalarına şans getirdiğine inanıyorum. Benim gibi dilerim tüm hayal edenler sağlıklı bir şekilde bebeklerine kavuşur...

Başınızdan geçen anı ve hikayelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Yorum Ekleyin

 • 01a
 • 01b
 • 01c
 • 01d
 • 01e
 • 01f
 • 01g
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • kibris-ivf-hastane

oneriKıbrıs Tüp Bebek Hastanesi

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları (2018)

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Fiyatları

Kıbrıs'ta modern tüp bebek hastanesi koşullarında alanında başarılı ve uzman doktor aynı zamanda en uygun fiyatlarla tüp bebek tedavisi. 0548 880 80 48