cip bebekMikro Akışkan Yöntemi (Micro Fluidic System)

Tüp bebek tedavilerinde başarı ve başarısızlığın yarısı yumurta kaynaklı ise diğer yarısı da sperm kaynaklıdır. Tedavi esnasında yaklaşık 8-10 yumurta toplanmakta ve tümüne işlem yapılmaktadır. Peki milyonlarca spermden hangi on tanesini kullanmak en yüksek başarıyı sağlayacaktır.

Mikroenjeksiyon işleminde morfolojik olarak en normal olduğu düşünülen spermler seçilmek suretiyle geçmiş yıllara göre daha yüksek döllenme oranları sağlanmaktadır.

​Yeni kullanılmaya başlanan microfluidic yönteminde ise sperm seçimi, nanoteknolojik yöntemle çip üzerindeki mikro kanallardan yüzdürülerek yapılmakta ve genetik olarak daha sağlıklı hücrelerin kullanılmasına imkan vermektedir.

Harvard Üniversitesinde geliştirilen bu yöntem sayesinde embriyo kalitesinde artış sağlanmakta ve daha yüksek başarı elde edilebilmektedir.

Biz merkezimizde, az sayıda yumurtası olan kadın, ve sperm sorunu bulunan erkek hastalarda "microfludic chip" yöntemini mutlaka önermekteyiz.

tüp bebek kıbrıs tedavi embriyo kıbrıs tüp bebek tedavisi yumurta infertilite genetik gebelik sperm transfer kısırlık aşılama hastane lefkoşa cinsiyet seçimi Mikroenjeksiyon donasyon yumurta donasyonu üreme sperm dondurma Sağlıklı

oneri

Kıbrıs Tüp Bebek Hastanesi

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları (2018)

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Fiyatları

Kıbrıs'ta modern tüp bebek hastanesi koşullarında alanında başarılı ve uzman doktor aynı zamanda en uygun fiyatlarla tüp bebek tedavisi. 0548 880 80 48