01Kıbrıs Tüp Bebek Merkezimiz, KKTC'nin turizm cenneti Girne'de hizmet veren tam donanımlı ve son teknolojiye sahip olan Euro IVF adı altında faaliyet göstermektedir.

Tüp Bebek merkezimiz yüksek teknolojisi, tecrübeli doktor, klinik embrioyoloğu ve güleryüzlü hemşireleri ile hizmet vermektedir.

Yüksek gebelik oranları ile verdiği kaliteli hizmetin herzaman arkasında duran bizler, tüm tedavi sürenizce size her türlü detaylı bilgileri paylaşıp, sağlık ihtiyaçlarınıza en doğru şekilde cevap vermekteyiz.

 

Ekibimiz

Dr. Tolga Tuna

Kadın Hastalıkları ve Doğum


1963 yılında Kıbrıs’ta doğdu. Lise öğrenimi sonrasında, 1987 yılında İÜ Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1993 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak özel bir hastanede klinik doktoru olarak çalışmaya başladı.
2003 yılında kendi kliniğini kurarak, zamanla çalışmalarını infertilite üzerine yoğunlaştırdı. 2010 yılında Prof. Dr. Semra KAHRAMAN ile çalışarak tüp bebek uzmanı sertifikası aldı.
2012 yılında Kıbrıs’a dönerek özel bir hastanede kurduğu tüp bebek merkezinde dört yıl IVF direktör hekim olarak çalışmalarını sürdürdü.
2016 yılından itibaren Euro IVF tüp merkezinde çalışmaya başlamıştır.

Kevser Çökelez

Embriyolog


1988 yılında Zonguldak’ın Devrek ilçesinde doğdum..İlköğretim 4.sınıfa kadar Devrek de devamını ise İstanbul Celalettin Buluğ İlköğretim Okulunda tamamladım..Lise eğitimimi Yeni Levent Lisesinde tamaladıktan sonra 2011 yılında Erciyes Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümünden mezun oldum..5 yılı aşkın süredir Eurofertil ailesiyle beraber çalışmaktayım.2016 yılının Ekim ayından itibarende Euroıvf bünyesinde görevime devam etmekteyim.
   

M.Fatih Ağaçkanlı

Embriyolog


27.12.1986 yılında Ankarada doğdum. İlkokul ve ortaokul eğitimimi Ankara Bahçelievler Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulunda, lise eğitimimi Bahçelieveler anadolu Lisesinde tamamladım. 2005 yılında Süleyman demirel Üniversitesi Fen Fakültesi biyoloji bölümüne girdim.2007 yılında Gen-Art Tüp bebek Merkezinde stajımı tamamladım. 2009 yılın da mezun oldum. 2010-2011 yılları arasında Orta Doğu Teknik Üniversitesinde dil eğitimimi tamamladım ve 2011 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Histoloji Embriyoloji Anabilim dalında master programına başladım. 2014 yılında master programı bittikten sonra Ankara Etlik Kadın Doğum Hastanesinde sağlık bakanlığının açtığı Klinik Embriyoloji sertifikasını almaya hak kazandım. 2015 yılında Eurofertil Tüp bebek Merkezinde Klinik Embriyolog olarak göreve başladım. 2016 yılı kasım ayından itibaren Kıbrıs Euroıvf Tüp Bebek Merkezinde Laboratuar Sorumlusu olarak görevime devam etmekteyim.

Emine Seyhan

Hemşire


11.05.1992 yılında Kıbrıs Girnede doğdum. İlkokulu Karşıyaka Merkez İlkokulu, lise Lapta Yavuzlar Lisesi (hazırlık), Atatürk Meslek Lisesi, üniversite Kıbrıs Girne Amerikan Üniversitesinde 2016 yılında mezun oldum. hala Girne Amerikan Üniversitesinde master yapmaktayım. 1 aralık 2016 dan itibaren Euroivf Tüp Bebek Merkezinde ivf hemşiresi olarak görev yapmaktayım.
   

Hayriye Karakaya

Embriyolog


2008 yılında Osman Gazi üniversitesi Biyoloji bölümünden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi’nde Histoloji Embriyoloji masteri yaptı ve yine aynı üniversiteden Embriyoloji sertifikasını aldı. Daha önce Batı Bahat Hastanesi, Taksim Alman Hastanesi ve Göztepe Medikal Park hastanesinde embriyolog olarak çalıştı. Klinik Embriyoloji Derneği, ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology) ve TSRM (Turkish Society of Reproductive Medicine) üyesidir. İngilizce ve Bulgarca biliyor. 2014 yılından beri EuroIVF tüp bebek merkezinde görev yapmaktadır.

Selcan Yüksek ÇAY

Koordinatör


1982 yılında KASTAMONU CİDE’ de doğdum.İlk ve ortaöğretimini Cide Atatürk Okulunda bitirdikten sonra, Kastamonu İnebolu Sağlık Meslek Lisesi Acil Tıp Teknisyenliği bölümünden mezun oldum. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunuyum.Özel İş Yeri Hemşireliği Sertifikası aldım.2004-2006 tarihleri arasında Alman Hastanesi’nde acil servis hemşireliği yaptım.2006-2009 Amerikan Hastanesi VİP kat hemşireliği görevinde, 2009-2016 tarihleri arasında İstanbul Cerrahi Hastanesi’nde İVF hemşiresi olarak çalıştım.2016-2017 tarihlerinde Kıbrıs Tüp Bebek Merkezinde İVF kordinatörü olarak görev yaptım. 2017 yıllından itibaren EUROİVF bünyesinde çalışmaktayım.
   

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.tolgatuna.com/merkez-ve-ekibimiz.html#sigProId24ad6da2fe

tüp bebek kıbrıs tedavi embriyo kıbrıs tüp bebek tedavisi infertilite yumurta gebelik genetik sperm transfer hastane lefkoşa kısırlık aşılama donasyon cinsiyet seçimi Mikroenjeksiyon tedaviniz yumurtlama yumurta dondurma tüp bebek merkezi

oneri

Kıbrıs Tüp Bebek Hastanesi

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Fiyatları

Kıbrıs'ta modern tüp bebek hastanesi koşullarında alanında başarılı ve uzman doktor aynı zamanda en uygun fiyatlarla tüp bebek tedavisi. 0548 880 80 48