Kıbrıs Tüp Bebek

icsi20 yıla yakın birikim ve tecrübe ile tüp bebek kliniğimize müracaat eden tüm anne adaylarını mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağladık. Prensiplerimiz doğrultusunda Kıbrıs Tüp bebek merkezimizde yapılan tüm işlemlerde aile bireylerinin kimlik vs. bilgileri tamamen saklı tutulmakta, bu prosedür altında yapılan tüm tup bebek işlemleri saklı tutulmaktadır.

Anne adayı olmak isteyen bireylerin, gebelik ve ardından çocuk sahibi olması ve özellikle sağlıklı bir çocuk dünyaya getirmesi bizim en öncelikli prensibimizdir.

Uzman Tüp Bebek Doktoru Tolga Tuna, tüm samimiyeti ve içtenliğiyle hastaların her türlü soru ve görüşlerini değerlendirip, tüp bebek tedavisi boyunca her türlü konuda bilgilendirmektedir.

Eğer çok fazla deneme yapıp, ardından başarısızlıklardan dolayı kendinizi kötü ve çaresiz hissediyorsanız, hiç merak etmeyin; 20 yıldır 10binin üzerinde hastalardan edindiğimiz tecrübeler sayesinde, kolay bir şekilde gebe kalmanızı sağlayabilir, sağlıklı bebek veya bebekler dünyaya getirebilirsiniz. Kıbrıs 'taki en modern ve teknolojik tüp bebek merkezimiz sayesinde tüm tanı işlemleri kusursuz seviyede yapılıp, tedavi boyunca stressiz ve konforlu bir yaşam sağlamanıza olanak sağlıyoruz.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezimizin fiyatlarına gelecek olursak, tedavi işlemlerine göre farklılık gösterdiğinden eğer iletişim formu veya telefona bize ulaşabilirseniz, sizi hemen bilgilendirebiliriz.

Kıbrıs tüp bebek merkezimizi mutlaka ziyaret edin, merak etmeyin, pişman olmayacaksınız!

Kıbrıs'ta Tüp Bebek Deneyen ve Yaptırmak İsteyenler

kibris tup bebek deneyenlerTüp bebek merkezimizde tedavi için uzman doktorumuzla görüşmek üzere merkezimize başvurduğunuz zaman, sizlere fiziksel ve duygusal olarak fedakarlık gerektiren birçok test uygulanmaktadır. Öncelikle size ve eşinize yapılmış olan tetkik ve tedavileri araştırırız. Bu sayede hem nedene yönelik bir fikir edinilir, hem de aynı tetkiklerin tekrar yapılmasına engel olunur.

Tüp bebek tedavisinin ilk seansında özellikle çiftlerin birlikte katılması ve durumun değerlendirilmesi tedavi açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Kıbrıs'ta Tüp bebek tedavisinin aşamalarından ilki olan önemli testlere başlanır ve asıl sorunun nedeni/nedenleri araştırılır. Eğer kadının tüp bebek tedavisinden önce yapılması gereken bir durum söz konusu ise bu konu değerlendirilmeye alınır. Doğumsal rahim sorunları, miyomlar, polipler ve sinesi histeroskopi ya da laparoskopi operasyonu ile tedavi edilir.

Tüp bebek tedavisi düşünen, denemek veya yaptırmak isteyen isteyen çiftlerin en çok kafalarında soru işareti olan konu ise; Tüp bebek fiyatlarıdır. Tüp bebek fiyatları tıpkı tedavide olduğu gibi çocuk sahibi olmak isteyen bireylerin sağlık durumu ve tedavi olunan tüp bebek merkezinin özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir.

Bizim fiyat politikamız oldukça esnek ve bütçenizi sarsmayacak şekilde tüm diğer tüp bebek merkezlerinden daha uygundur.

Kıbrıs'ta Tüp Bebek Hastanemizde uzman doktorumuz Tolga TUNA' yı ister 0548 880 80 48 nolu telefonla arayıp bilgi alabilir veya iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

En Başarılı Tüp Bebek Doktorları ve Merkezleri

tup bebek doktoru tolga tuna

Kuzey Kıbrıs denilince birçok tüp bebek merkezi çok yüksek başarı oranları vs. vermektedir. Bu konuda siz değerli aile bireylerinin çok dikkatli olması gerekiyor. Çünkü başarı oranlarından çok kaliteye odaklanmanız gerekmektedir. Özellikle aşağıdakilere daha çok dikkat edilmesi gerekmektedir.

Hastane Şartları (Kurumsal, hijyen ve temizliği, modern ve son teknolojiye sahip ekipmanlar...)

Ekibin Önemi (Doktorundan, embriyoloğuna, psikolog danışmanından hemşiresine kadar) Tüp Bebek tedavisi tam bir ekip işidir. Bir kişinin işini aksatması tüm tedavi sürecini olumsuz yönde etkileyecektir.

Tecrübe ve Referanslar; Tüp Bebek Doktorlarının mutlaka biyografisi detaylı bir şekilde incelenip, geçmişteki tecrübe ve referansları göz önünde bulundurulmalıdır.

Fiyat / Başarı Oranı / Kalite; Kıbrıs'taki çoğu Tüp Bebek Merkezi'nde fiyatlar tamamen kendi idari personelin verdiği bütçe ile planlanmıştır. Yani sabit bir fiyat politikası yoktur. Ama şunu söyleyebiliriz ki, Tüp Bebek Merkezimizde fiyat politikası Avrupa ülkelerinin tüp bebek fiyatlarının neredeyse %70'in altında, ayrıca tedavi öncesi bulunduğunuz şehirde ilaçların nasıl kendi kendinize kullanılacağını anlatıp, fiyat konusunda mümkün olduğunca daha ekonomik ve bütçenizi sarsmayacak bir politika izliyoruz.

Alanında uzman doktorumuz Op.Dr. Tolga TUNA, size tüp bebek tedavi süresince her türlü sorularınızı cevaplayacak, merak ettiğiniz daha bir çok konuda size yardımcı olacaktır.

Tüp bebek ücreti

Tüp bebek riskleri

Kıbrıs tüp bebek

Yumurta donasyonu nedir

Tüp bebek kıbrıs

Lefkoşa tüp bebek merkezi

Devamını oku: En Başarılı Tüp Bebek Doktorları ve Merkezleri

Kıbrıs'ta Tüp Bebek Yaptıranlar

kibrista tup bebek yaptiranlar

Değerli aileler, biliyorsunuzki günümüzde artık biçok etkenden dolayı çocuk sahibi olamama durumu yaşanmaktadır. Normal olarak karşılanan bu durumda, maalesef aile ilişkilerini ciddi anlamda etkileyecek bir çok neden ortaya çıkmaktadır.

Hiç moraliniz bozulmasın, işte biz bu yüzden Kıbrıs'taki Tüp Bebek Merkezimizde averaj olarak %70-80 başarı oranını yakalayıp,  birçok aileyi çocuk sahibi yaparak, sevindirdik.

Tüp Bebek Merkezimizde tedavi gören hiçbir hastamızın kişisel bilgi, iletişim, fotoğraf vb. bilgileri kesinlikle dışarıdan hiçkimseyle paylaşılmaz!

Tedavi hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Tüp bebekte son yenilikler

Tüp bebek merkezleri başarı oranları

Tüp bebek merkezi

Tüp bebek

Tüp bebek yumurta dondurma

Kısırlık tedavisi

Tüp bebek aşılama

Devamını oku: Kıbrıs'ta Tüp Bebek Yaptıranlar

Yumurta Donasyonu Fiyatları

doktor tolgatuna tup bebekKıbrıs'taki Tüp Bebek Kliniğimizde uzman doktor, ekip ve hastanemizdeki son teknoloji cihazlar ile Yumurta Nakli artık çok kolay!

Türkiye ve Avrupa'daki tüp bebek merkezlerine bakıldığında verdikleri standart fiyatların çok çok altında bütçenizi sarsmayacak şekilde Tüp Bebek Tedavisi ve Yumurta Donasyonu işlemlerini başarıyla yapıyoruz.

Tedavinizi yaptırmadan önce ücretsiz olarak danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yumurta donasyonu fiyatları

Kıbrısta tüp bebek merkezleri

Yumurta bagisi

Lefkoşa Tüp Bebek Merkezi

Magosa tüp bebek merkezi

Tüp bebek embriyo transferi

Tüp bebek transferinden sonra

Yumurta nakli fiyatları

Devamını oku: Yumurta Donasyonu Fiyatları

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Fiyatları

kibris tup bebek fiyatlarKıbrıs'ın en donanımlı Tüp bebek Merkezimizde, çocuğu olmayanların büyük oranda çocuklarına kavuşmalarını sağlıyoruz. Aynı zamanda genetik olarak da testlerini yapıp, bir sorun olup olmadığını da kontrol ediyoruz. Bu yüzden sürekli düşük yapanlarda, aileden bir hastalığı olup olmadığı ve bu hastalığın çocuğa geçmesi istenmediği durumlarda, hasta bir çocukları olduğu için aynı çocuğa ilik ya da organ vermek için aynı doku grubundan çocuk yapılması istendiği durumlarda bir tedavi yöntemidir.

Tüp bebek tedavisi yapıldıktan sonra oluşan bebeklerden 3ncü veya 5nci gün hücre alınıp o hücrenin hastalığı veya bozuk geni taşıyıp taşımadığı ayrıca hangi doku grubundan olduğu tespit edilebilir. Böylelikle istenilen embriyo transfer edilip, tüm hastalıkların bebeğe bulaşması önlenebilir veya istenilen doku grubundan bir çocuğun doğması sağlanabilir.

Tüp bebek tedavisi ne kadar

Kıbrıs yumurta donasyonu fiyatı

Tüp bebek ne kadar

Tüp bebek genetik

Yumurta bağışı

Kıbrıs en başarılı tüp bebek merkezi

tüp bebek merkezleri kıbrısta

Devamını oku: Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Fiyatları

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri

tup bebekcikÇağımızın hastalığı kısırlık (infertilite). Yani çiftlerin çocuk sahibi olamama durumu.

Maalesef günümüzde artık çiftlerin yaklaşık %15-20' si istedikleri zaman çocuk sahibi olamıyor. Bu yüzden çiftler çoğunlukla tüp bebek tedavisine yöneliyor.

Am tabii ki hepsine tüp bebek yapılmıyor. Çünkü bir bölümü basit tedavilerle çocuk sahibi olabiliyor. Ama tedaviler sonucunda olumlu sonuç alamayan çiftlerin bir kısmı ise tüp bebek merkezlerine başvurup, tüp bebek için tedavi olmak zorunda kalabiliyor.

Op.Dr.Tolga TUNA

Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı

 

Kıbrısta tüp bebek merkezleri

Yumurta nakli ile hamile kalanlar

Tüp bebek en iyi doktor

İlk tüp bebek

KKTC Özel tüp bebek merkezleri

Tüp bebek merkezi kıbrıs

Devamını oku: Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri

Bize Ulaşın

Dr. Bahir İlter Sokak No: 7 Ortaköy, Lefkoşa - KKTC

Tel: 0548 880 80 48

Email: info@tolgatuna.com

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek